ZÁVODY V ORIENTAČNÍM BĚHU

Dne 20.4. se někteří žáci zúčastnili krajského kola Poháru mládeže v orientačním běhu, který se konal v Teplicích-Proboštově.
Běhalo se v malém parčíku ohraničeném rybníkem a potokem.
V kategoriích D5 a H5 se podařilo Emě Černé zvítězit a 2.místo vybojoval Jiří Heller. V celkovém hodnocení H5 a D5 se naše škola umístila na 1. místě a získala pohár.
V kategorii  H9 se Ondra Buk umístil na 2. místě. Celkově starší hoši a dívky obsadili 4.místo.

Druhý den se nám na školních závodech orientačního běhu podařilo získat další úspěchy.
V kategorii HN (nábor) se podařilo Havláku Štěpánovi doběhnout jako prvnímu. Královi Štěpánovi a Zimáku Josefovi jako druhým.
V DN doběhla Buková Hana jako druhá.
V H5 doběhl Jiří Heller první a Havlák René třetí. V D5 se Ema Černá umístila opět první a Ema Červená druhá.
V H7 se Havran Dan umístil na 2.místě a v D7 se Kasalová Aneta umístila druhá a Buková Anežka třetí.
V H9 se na 1. místě umístil Ondra Buk a v D9 jsem se na 1. místě umísila a na 2. místě Andrejka Kročáková.

Celkově naše škola v náborové i starší kategorii obsadila s velkým náskokem 1.místo. Škoda, že se letos konal jen jeden školní závod.
Byl to krásný den, hezky nám vyšlo i počasí. Už se těším na další závody v příštím školním roce.