ZÁPIS DO 1.TŘÍD

Zápis do prvních tříd je velkou událostí v životě každého dítěte.

Zápis v letošním školním roce probíhal ve středu 20.ledna a ve čtvrtek 21.ledna 2016 i na naší škole. Snažili jsme se, aby to byl den, pro každé dítě nezapomenutelný a hlavně zajímavý a přínosný.
 
 
Tentokrát jsme zvolili novou organizaci a doufáme, že zápis byl zajímavější a přehlednější jak pro budoucí prvňáčky, ale i jejich rodiče, kteří měli více času na sledování výkonů své „ratolesti“ a hlavně vše si mohli dokonale zdokumentovat a pořídit záběry z jednoho z důležitých zlomů v životě jejich dítěte.
 
 
Všechny paní učitelky 1. stupně se na tento den pečlivě připravovaly. Pro každého uchazeče připravily cestu pohádkovou říší, na které plnil několik úkolů a tím dokazoval svou připravenost a zralost ke školní práci.
 
 
Celý zápis probíhal v prostorách naší školy, které však byly upraveny tak, aby se v něm děti cítily co nejlépe a nevnímaly vážnost nebo důležitost tohoto okamžiku. Třídy i chodby byly vyzdobeny a díky sponzorům a šikovným dětem naší školy dostaly budoucí prvňáčci i krásné a snad i chutné dárky.
 
učitelky 1.stupně

Tags :