VELKÝ ÚSPĚCH NAŠICH ATLETŮ

Ve středu dne 30.9.2015 se za krásného podzimního počasí konal  22. ročník  Běhu zámeckým parkem v  Ploskovicích. Naše škola měla zastoupení ve čtyřech věkových kategoriích. Letošní ročník byl pro nás velmi úspěšný, všechna čtyři družstva vyhrála a  postoupila do krajského kola.

 

V družstvu mladších žákyň nás reprezentovala Tereza Hubáčková, Kamila Kršová, Eva Kindlová a Věra Králová , v družstvu mladších žáků  Štěpán Plicka, Antonín Škrabal, Martin Domský a Šimon Lacko.

 

Petr Fouček, Martin Martan, Josef Jampílek a Ondřej Formánek nás zastupovali v kategorii starších žáků a Nikola Krebsová, Andrea Kročáková, Veronika Louthanová, Ema Fišerová v kategorii starších dívek.

 

Nejvíce se v Ploskovicích dařilo Tereze Hubáčkové, Nikole Krebsové a Štěpánu Plickovi,  kteří porazili všechny  soupeře a svoji kategorii  vyhráli.

 

O  týden později  dne 8.10.2015 se za velmi nepříznivých podmínek uskutečnilo v Ústí nad Labem krajské finále. Těžká bahnitá trať, děštivé počasí však dětem  nenahnaly strach a ve velmi silné konkurenci si vedly opět výborně.

 

Družstva mladších žákyň (Barbora Bušilová, Eva Kindlová, Tereza Hubáčková, Karolína Marková, Kamila Kršová, Věra Králová)  a mladších žáků ve složení Štěpán Plicka, Antonín Škrabal, Martin Domský, Martin Kratochvíl, Jiří Bauer a Šimon Lacko skončila na krásném druhém místě. Družstvo starších žákyň ve složení Nikola Krebsová, Andrea Kročáková, Veronika Louthanová, Ema Fišerová, Natálie Černá a Veronika  Pejřimovská doběhlo na místě pátém. Nejlépe si vedlo družstvo starších žáků (Petr Fouček, Patrik Brůža, Martin Martan, Jakub Neudeker, Matěj Beran a Ondřej Formánek), které svoji kategorii vyhrálo. Bohužel v letošním roce je tato kategorie bez postupu na  republikové finále!

 

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů!

 

Učitelé  tělesné   výchovy ZŠ Jungmannova, Roudnice n.L.

 

Tags :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *