ŠKOLA V PŘÍRODĚ - PLASY

19 Říj · Redaktor · Žádné komentáře

ŠKOLA V PŘÍRODĚ – PLASY

Hned první týden nového školního roku vyjeli naši čtvrťáci na týdenní pobyt do školy přírody.

Po celou dobu je provázel kouzelnický svět Bradavic, kde na každé odpoledne byl připravený pestrý program v podobě her, soutěží, koblížkové párty, vystoupení hosta ovládající beatbox, diskotéky s karnevalem a závěrečný ohňostroj.  Děti přijely nadšené a spokojené.

 

 

Ohlasy dětí :

Bylo to tam super! Chatky byly lepší, než jsem si myslel. Ale bylo by lepší, kdybychom měli kratší polední klid. Soutěže se mi moc líbily. Byla při nich velká legrace. Na jídle jsem si moc pochutnával. Všichni, co se o nás starali, byli moc fajn. Někdy bych se tam znovu rád se svou třídou podíval.

Miki Pénzes

 

 

Na škole v přírodě se mi líbilo, jídlo bylo vynikající a také se mi líbilo téma Harry Potter.

Filip Calda

 

 

Líbilo se mi tam hodně. Náš vychovatel Dominik byl fajn. V chatkách bylo hezky, spalo se tam dobře a jídlo chutnalo. Líbily se mi všechny hry, které jsme hrály, byla tam zábava. A myslím, že bych na tom nic neměnil. Jo a ještě na nás byli všichni moc hodní a nejvíc se mi líbil karneval.

Hanuš Hart

 

 

Plusy – útulné chatky, hodní vedoucí, dobré jídlo, program, mini kino, výuka beatboxu, profesionální diskotéka, procházky, výlet do zoo s minigolfem v Plasích.

Mínusy – k pití jenom čaj

Alex Blot

NAŠE ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ZŠ Jungmannova předává žákům takové znalosti a dovednosti, které budou dobře uplatnitelné v životě.

         

FOTOGALERIE

KONTAKTUJTE NÁS