NAŠE ÚSPĚCHY

V OLYMPIÁDÁCH A SOUTĚŽÍCH 2015/2016

ÚSPĚCHY VE SPORTOVNÍCH SOUTĚŽÍCH

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

OKRESNÍ KOLO

ml. žáci - 2.místo
ml. žákyně - 1.místo - postup do krajského kola
st. žáci - 6.místo
st. žákyně - 6. místo


FLORBAL

OKRSKOVÉ KOLO

ml. chlapci - 5.místo
st. chlapci - 2.místo - postup do OK
ml. dívky - 2.místo
st. dívky - 1.místo - postup do OK

HALOVÁ KOPANÁ

OKRSKOVÉ KOLO

6. a 7.třídy - 1-místo





ORIENTAČNÍ BĚH

PŘEBOR ŠKOL -KRAJSKÉ KOLO

kategorie D5 - 1.místo
kategorie H5 - 1.místo

POHÁR ROZHLASU

OKRESNÍ KOLO

ml. žáci - 2.místo
ml. žákyně - 1. místo - postup do KK
st. žáci - 3.místo
st. žákyně - 3. místo





ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

KRAJSKÉ KOLO

ml. žákyně - 6.místo
Marková K., Kindlová E., Králová V.,
Kršová K., Hubáčková T.



FLORBAL

OKRESNÍ KOLO

st. chlapci - 1.místo - postup do KK
st. dívky - 1.místo - postup do KK


HALOVÁ KOPANÁ

OKRESNÍ KOLO

6. a 7.třídy - 1.místo





MCDONALD´S CUP

OKRSKOVÉ KOLO

ml.žáci - 1.místo
st.žáci - 1.místo

POHÁR ROZHLASU

KRAJSKÉ KOLO

ml.žákyně - 8.místo
Hubáčková T., Bušilová B., Kršová K.,
Kindlová E., Měchurová B., Marková K.,
Jurníčková K., Buková A., Dlouhá V.



PŘESPOLNÍ BĚH

OKRESNÍ KOLO

ml. žáci - 1.místo
ml. žákyně - 1.místo
st. žáci - 1.místo
st. žákyně - 1.místo



FLORBAL

KRAJSKÉ KOLO

st. chlapci - 5.místo
st. dívky - 5.místo



HALOVÁ KOPANÁ

KRAJSKÉ KOLO

6. a 7. třídy - 1.místo
postup dál není
Chvojka D., Plicka Š., Jarůšek J.,
Brídl K., Vlček T., Kalous O.,
Hlaváček M., Rauchfus J., Rubín A.

MCDONALD´S CUP

OKRESNÍ KOLO

ml. žáci - 3.místo
st. žáci - 3.místo

ATLETICKÝ DVOJ A TROJBOJ

OKRESNÍ KOLO-1.STUPEŇ

1.třídy - dívky - Masárová M. - 4.místo
chlapci - Klepáč M. - 1.místo
3.třídy - dívky - Klepáčová N. - 1.místo
5.třídy - dívky - Jirková J. - 7.místo
chlapci - Skokan Z. - 4.místo
Falta Š. - 10. místo


PŘESPOLNÍ BĚH

KRAJSKÉ KOLO

ml.žáci -2.místo
ml. žákyně - 2.místo
st. žákyně - 5.místo
st. žáci - 1.místo
(Fouček P., Martan M., Formánek O.,
Neudeker J., Beran M., Brůža P.)

KOŠÍKOVÁ

OKRESNÍ KOLO

kategorie IV. chlapci - 3.místo




VYBÍJENÁ

OKRSKOVÉ KOLO

družstvo ze 4. a 5. třídy - 2. místo





STRAŠKOVSKÝ POHÁR

OKRSKOVÉ KOLO

fotbal - 3. místo

ATLETICKÁ OLYMPIÁDA 2016

ORGANIZOVÁNO MĚSTEM

celkové umístění týmu školy - 1.místo
Nováček, Škrabal, Panchartek, Bauer,
Neudeker, Fouček, Pavelka, Kolář
Hubáčková, Kindlová, Kršová, Písková,
Fišerová, Kročáková, Louthanová, Krebsová

ÚSPĚCHY VE VĚDOMOSTNÍCH SOUTĚŽÍCH

MATEMATIKA

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

Z 5
6. - 10. místo úspěšní řešitelé
Falta Š., Drobný V.







MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

Z6
19.místo úspěšný řešitel
Nováková K.
Z 7
3. - 5.místo
Vítek V.
6. - 8.místo
Klementová A.


PYTHAGORIÁDA

OKRESNÍ KOLO

kategorie - 5.třídy
2.místo - Drobný V., Pilař M.
3.místo - Černá E., Falta Š.
5.místo - úspěšní řešitelé - Balcar F.
6.místo - Houžková K.




MATEMATICKÝ KLOKAN

OKRESNÍ KOLO

Cvrček - 16 nejlepších řešitelů ve šk. kole
Klokánek - 19 nejlepších řešitelů ve šk. kole
v okrese - 6. místo - Falta Pavel. 7.místo - Černá E.
Benjamin - 11 nejlepších řešitelů ve šk. kole
Kadet - 10 nejlepších řešitelů ve šk. kole

PŘÍRODOPIS, CHEMIE, ZEMĚPIS

1

PŘÍRODOVĚDNÁ SOUTĚŽ

ÚSPĚCHY PRVNÍHO STUPNĚ V OKRESNÍM KOLE:
1.TŘÍDY
1.místo - Volák M., Vlček P., Jelínek J., Hála T., Hálová A.
2. místo - Zaňka J., Černá V., Hodanová D., Gratiasová T., Tylová K., Macková P.
3.místo - Burianová G., Masarová J., Trnková M., Macek M, Hrabánková M, Chalupa P.
2.TŘÍDY
2.místo - Francová V.
3.místo - Dvořáková M.,
3.TŘÍDY
1.místo - Karas D., Adámková Z.
2.místo - Hodanová T.
3.místo - Medřický J., Kopalová L.
4.TŘÍDY
1. místo - Kašpar F.
2.místo - Pokorná V.
3.místo - Malý M., Liscová N.

2

PŘÍRODOVĚDNÁ SOUTĚŽ

ÚSPĚCHY DRUHÉHO STUPNĚ V OKRESNÍM KOLE:
5. TŘÍDY
2.místo - Lapihusková L.
3.místo - Němečková A., Houžková K.
6.TŘÍDY
1.místo - Jirásková T., Kasalová A., Janovská A.,
2.místo - Formánková E.
7.TŘÍDY
2.místo - Hlinková S., Jurčíková K.
3.místo - Měchurová B.
8.TŘÍDY
1.místo - Molík F.
2.místo - Richtrová K., Kyselová L.
9.TŘÍDY
3.místo -Macková Š.



ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

kategorie B - 5.místo - Šašková P.
kategorie C - 9.místo - Lysáčková A.


BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

kategorie C - 10.místo - Motyčková B.



ARCHIMEDIÁDA

OKRESNÍ KOLO

8.místo - družstvo - Lhotová M., Bauer J., Vítová S.
9.místo - družstvo - Motyčková B., Klementová T., Procházková L.

JAZYKY

OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA

OKRESNÍ KOLO

5.místo - Berounská E.

OLYMPIÁDA Z ANGLICKÉHO JAZYKA

OKRESNÍ KOLO

kategorie I. - 7.místo - Srba A.
kategorie II. - 12.místo - Cihlová B.

ÚSPĚCHY V UMĚLECKÝCH SOUTĚŽÍCH

CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA ŠKOLNÍCH DĚTSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

KRAJSKÉ KOLO

Zlaté pásmo - sbor Cvrčci

`„ŠKOLA ŽIJE” - SOUTĚŽ POŘÁDANÁ MĚSTSKOU KNIHOVNOU, GALERIÍ VÝTVARNÉHO UMĚNÍ A NAŠÍ ŠKOLOU

RECITAČNÍ ČÁST

1.KATEGORIE (1.-3.TŘÍDY)
1.místo - Vondrová Z.
2.místo - Heller J.
3.místo - Rajchl Jiří
3.místo - Dvořáková M.
2.KATEGORIE (4.-5.TŘÍDY)
2.místo - Rosa I.
3.KATEGORIE (6.-9.TŘÍDY)
1.místo - Zóldová K.
2.místo - šlapalová K.

„ŠKOLA ŽIJE” - SOUTĚŽ POŘÁDANÁ MĚSTSKOU KNIHOVNOU, GALERIÍ VÝTVARNÉHO UMĚNÍ A NAŠÍ ŠKOLOU

FOTOGRAFICKÁ ČÁST

1.místo - Měchurová B.
2.místo - Valinová K.








„ŠKOLA ŽIJE” - SOUTĚŽ POŘÁDANÁ MĚSTSKOU KNIHOVNOU, GALERIÍ VÝTVARNÉHO UMĚNÍ A NAŠÍ ŠKOLOU

LITERÁRNÍ ČÁST

OCENĚNÍ POROTY
1.stupeň - Hraběta D.
6. - 7. TŘÍDY
2.místo - Mihulková Š.
8. - 9.TŘÍDY
1.místo - Hájková M.
2.místo - Šindelářová K.
3.místo - Němcová N.


ÚSPĚCHY VE ZDRAVOTNÍCH SOUTĚŽÍCH

SOUKROMÁ ZDRAVOTNÍ ŠKOLA MĚLNÍK

SOUTĚŽ DRUŽSTEV

6. místo - Bálková V., Horká A., Hrdá E., Kročáková A.




ZDRAVOTNÍ HLÍDKY ŠTĚTÍ

SOUTĚŽ - OKRESNÍ KOLO

6.místo - ml. družstva
1. a 6.místo - st. družstva




ZDRAVOTNÍ HLÍDKY

SOUTĚŽ -KRAJSKÉKOLO, CELOSTÁTNÍ KOLO

KRAJSKÉ KOLO
1.místo - družstvo st. žákyň
CELOSTÁTNÍ KOLO
8.místo - družstvo st. žákyň
Hrdá E., Kročáková A., Horká A., Miňovská K., Bálková V.

NAŠE ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ZŠ Jungmannova předává žákům takové znalosti a dovednosti, které budou dobře uplatnitelné v životě.

         

KONTAKTUJTE NÁS



FOTOGALERIE