NAŠE ÚSPĚCHY

V OLYMPIÁDÁCH A SOUTĚŽÍCH 2017/2018

ÚSPĚCHY VE SPORTOVNÍCH SOUTĚŽÍCH

FUTSAL

KRAJSKÉ KOLO

kategorie 4. chlapci - 2. místo

VYBÍJENÁ

OKRSKOVÉ KOLO

2. místo

POHÁR ROZHLASU

OKRESNÍ KOLO

ml. žáci - 2.místo
ml. žákyně - 1. místo - postup do KK
st. žáci - 2.místo - postup do KK
st. žákyně - 3. místo

ORIENTAČNÍ BĚH

ZÁVOD POHÁRU ŠKOL

škola jako celek 1.místo

HALOVÁ KOPANÁ

OKRSKOVÉ KOLO

1.místo

POHÁR ROZHLASU

KRAJSKÉ KOLO

ml.žákyně - 8.místo

FLORBAL

OKRSKOVÉ KOLO

škola jako celek 1.místo
kategorie III. - dívky - 3.místo
kategorie III. - chlapci - 5.místo
kategorie IV. - dívky - 2.místo
kategorie IV. - chlapci - 6.místo

KOŠÍKOVÁ

OKRESNÍ KOLO

kategorie IV. chlapci - 5.místo

HALOVÁ KOPANÁ

OKRESNÍ KOLO

3.místo

MCDONALD´S CUP

OKRESNÍ KOLO

kategorie A - 1.místo
kategorie B - 2.místo

PŘESPOLNÍ BĚH

KRAJSKÉ KOLO

st. žáci - 2.místo

PŘESPOLNÍ BĚH

OKRESNÍ KOLO

ml. žáci - 2.místo
st. žáci - 1.místo - postup do KK

MCDONALD´S CUP

KRAJSKÉ KOLO

kategorie A - 3.místo

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

OKRESNÍ KOLO

ml. žáci - 1.místo - postup do krajského kola
ml. žákyně - 1.místo - postup do krajského kola
st. žáci - 2.místo
st. žákyně - 3.místo

ÚSPĚCHY VE VĚDOMOSTNÍCH SOUTĚŽÍCH

MATEMATIKA

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

Z 5
9. - 10. místo úspěšní řešitelé
Vachková V.

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

Z9
3.místo - Lumbach L.
4.místo - Cimler Š.

MATEMATICKÝ KLOKAN

OKRESNÍ KOLO

kategorie - Klokánek
1.místo - Čechová E.
10.místo - Vachková V, Svět J.

MATEMATICKÝ KLOKAN

OKRESNÍ KOLO

kategorie Kadet
3.místo - Mann F.
8.místo - Krystek J.
10.místo - Marek D.

ZEMĚPIS, DĚJEPIS, FYZIKA, CHEMIE,

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

kategorie A - 8.místo - Šámalová Š.

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

7.místo - Procházková L. - postup do KK

FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA

OKRESNÍ KOLO

kategorie E - 4 - 9.místo - Vítová S.

ARCHIMEDIÁDA

OKRESNÍ KOLO

7.místo - družstvo - Zemanec O., Maťák M., Zajíček J.
8.místo - družstvo - Voglová N., Šupová A., Procházková K.

MLADÝ CHEMIK ÚSTECKÉHO KRAJE

KRAJSKÉ KOLO

2.kolo - Motyčková B.
3.kolo - 21.místo (41 zúčastněných) - Motyčková B.

JAZYKY

OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA

OKRESNÍ KOLO

8. - 9.místo - Motyčková B.
10. - 12.místo - Pokorná J.

OLYMPIÁDA Z ANGLICKÉHO JAZYKA

OKRESNÍ KOLO

kategorie II.A - 10 -12.místo - Bauer J.

ÚSPĚCHY V UMĚLECKÝCH SOUTĚŽÍCH

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ DDM

OKRESNÍ KOLO

1.KATEGORIE (3 - 6let) - 2.místo - Matouchová B.

NAŠE ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ZŠ Jungmannova předává žákům takové znalosti a dovednosti, které budou dobře uplatnitelné v životě.

         

KONTAKTUJTE NÁS



FOTOGALERIE